Nowy system bankowości elektronicznej - eBankNet

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 21.08.2018 r. uruchomiliśmy nową bankowość elektroniczną. By móc z niej korzystać, należy wejść na stronę https://ebank.bsilza.pl bądź kliknąć na ikonę „eBankNet” znajdującą się na naszej głównej stronie http://bsilza.pl i zalogować się dotychczas używanym loginem i hasłem.

Dostęp do poprzedniego systemu zostanie zablokowany 21.08.2018r. co oznacza, że od 21.08.3018 r. w użytkowaniu zostanie wyłącznie nowy system. Nowa bankowość została stworzona w technologii RWD dzięki czemu w łatwy i wygodny sposób można korzystać z niej w przeglądarkach internetowych, telefonach i tabletach. System automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Zastosowany został nowy interface graficzny, który jest bardziej przejrzysty, czytelny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Posiada przemyślany układ kafelkowy oraz pomocne skróty z wielu miejsc w systemie pozwalające na oszczędność czasu.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, prosimy korzystać z systemu eBankNet tylko na urządzeniach posiadających zaktualizowany system antywirusowy. Należy także pamiętać, że wszystkie operacje wykonane w nowym systemie są rozliczane i na bieżąco księgowane.