Google PAY

Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mobilnych. Płatności zbliżeniowe kartą przy użyciu aplikacji Google Pay akceptowane są we wszystkich terminalach zbliżeniowych w całej Polsce oraz za granicą. Aby zapłacić kartą Visa lub Mastercard przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala. Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności w aplikacji. Aplikacja Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych karty, a tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart i podczas płatności korzystać z dowolnej z nich. 


Karta Visa Classic DebetowaKarta Visa Classic Debetowa

Korzystając z karty płatniczej Visa Classic Debetowa zyskujesz:

-  łatwy i szybki dostęp do gotówki dzięki szerokiej sieci ponad 4000 bezprowizyjnych bankomatów

   (Zrzeszenia  Banku BPS SA, SGB, BGŻ SA i Planet Cash4You),

- możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych w placówkach handlowo-usługowych w kraju

   i za granicą,

- możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych dla karty (maksymalny dzienny

   limit dla wypłat gotówki – 5 000 zł, maksymalny dzienny limit operacji płatniczych – 10 000 zł),

 

Zastrzeganie kart:

Związek Banków Polskich uruchomił jeden numer dla klientów wszystkich banków.

Dzwoniąc pod 828 828 828 zostaniemy połączeni z infolinią naszego banku. System poprosi nas o wypowiedzenie nazwy banku, który wydał kartę, a którą chcemy zablokować.


W przypadku utraty karty (zagubienia lub kradzieży) , a także wejścia w posiadanie kodu PIN przez osoby niepowołane , należy bezzwłocznie dokonać zastrzeżenia karty powiadamiając:

Contact Center Banku BPS S.A

  • 0 801 321 456 (opłata za połączenie w/g taryfy operatora)
  • + 48 86 215 50 50 (opłata za połączenie w/g taryfy operatora)
  • fax : + 48 86 215 50 51

Kontakt możliwy jest również drogą emailową: kontakt@bankbps.pl

Dokonując telefonicznego zastrzeżenia karty należy podać dane pozwalające na identyfikację karty, która ma być zastrzeżona oraz niezwłocznie potwierdzić zastrzeżenie w placówce banku w formie pisemnej.

 W przypadku telefonicznego zgłoszenia należy w ciągu 7 dni kalendarzowych złożyć pisemne potwierdzenie tej operacji w jednostce organizacyjnej Banku Spółdzielczego w Iłży, która wydała kartę. Od momentu zastrzeżenia karty  Bank Spółdzielczy w Iłży  ponosi odpowiedzialność za nieuprawnione transakcje dokonane przy jej użyciu.